دسته‌بندی‌ها

 مطالب مرتبط

به گزارش روابط عمومی شرکت گسترش صنایع ریلی ایران (ایرید)، این شرکت همانند...
دانشجویان دانشکده مهندسی راه آهن دانشگاه علم و صنعت ایران در روز...
نوروز ترنمی از عشق و زیبایی، تجلی‌گر حال و احوالی نو و...
به گزارش روابط عمومی شرکت گسترش صنایع ریلی ایران (ایرید)، اولین پروژه...

رونمایی از محصولات جدید شرکت ایرید توسط معاون وزیر

ایرید دیوار تحریم ‌ها را در اختتامیه دهمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی … با رونمایی از محصولات جدید خود فرو ریخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گسترش صنایع ریلی ایران( ایرید) با حضور دکتر میعاد صالحی معاون محترم وزیر و مدیر‌عامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و همزمان با اختتامیه دهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌‌و‌نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته از جدیدترین محصولات این شرکت رونمایی شد.

یکی از این محصولات سیستم کراس استاپ بود که بمنظور تثبیت قطعه تکه مرکزی بر روی تراورس و جذب ضربات وارده بر تکه مرکزی مطابق با استانداردهای اروپا طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.

متقی پور مدیرعامل این شرکت در توضیح این سیستم عنوان نمود: « این سیستم باعث افزایش چشمگیر ایمنی و عمر قطعه تکه مرکزی در عین حال باعث کاهش هزینه های تولید، هزینه های تعمیر و نگهداری و راحتی نصب و مونتاژ سوزن ریلی می گردد که اغلب در کشورهای اروپایی در خطوط با سرعت بالا تا 250 کیلومتر بر ساعت و خطوط با بار محوری بالا استفاده می شود؛ چرا که با افزایش سرعت قطارها و همچنین بار محوری، شدت ضربات وارده برقطعه تکه مرکزی نیز به همان نسبت افزایش می یابد.این مجموعه متشکل از 9 عدد قطعه با شماره فنی است که همگی توسط این شرکت در داخل کشور تولید می شود».

اسلایدچیر رولردار

محصول دیگر نسل جدیدی از اسلاید چیرها به نام اسلایدچیر رولردار بود که به صورت گسترده در خطوط ریلی جهان در حال بهره برداری می باشد،  بر همین اساس برای اولین بار در کشور این محصول به دست توانای متخصصین این شرکت طراحی و تولید گردید که با به کارگیری آن شاهد بهبود عملکرد سوزن های ریلی و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری خطوط ریلی و همینطور افزایش حدود 60 درصدی عمر ماشین سوزن ها خواهیم بود.

لازم به ذکر است با توجه به عدم نیاز به سرویس و روانکاری در این نسل از اسلاید چیرها این قطعه جایگزین مناسبی برای اسلاید چیرهای متداول در خطوط ریلی مدرن خواهد بود.

و محصول آخر، صفحات سرسره AT بود که برای سوزن‌های ریلی و مطابق با طراحی‌های روز دنیا و همینطور با بهترین عملکرد و کیفیت در این شرکت طراحی و تولید می شود.

از مزایای این محصول می توان به:

  • قابل‌استفاده بودن در خطوط پر سرعت، حمل‌ونقل بارمحوری و ترافیک بالا
  • مهار ریل‌های پهلوئی با استفاده از پابندهای الاستیک داخلی و خارجی
  • تمامی صفحات سرسره با پوشش نیکل – کروم یا مولیبدن قابل‌ارائه هستند که مقاوم در برابر خوردگی بوده و بدون نیاز به روانکاری می‌باشند.
  • افزایش فنری‌ات بخش SP سوزن
  • افزایش ایمنی
  • راحتی مسافر
  • افزایش عمر تیغه و چرخ عبوری
  • کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری
  • ساخته شده از چدن داکتیل، آماده برای نصب

اشاره کرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *