دسته‌بندی‌ها

 مطالب مرتبط

حضور پررنگ شرکت ایرید در دهمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته...
شرکت ایرید با حضور درهمایش ملی کیفیت  که با رویکرد نقش کیفیت فراگیر در جلب رضایت حداکثری مشتریان برگزار گردید، موفق به کسب تندیس این همایش شد.
بازدید مدیر‌کل سازه‌های فنی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از کارخانه شرکت ایرید.
قرارداد ساخت سوزن های مورد نیاز فاز ۱، پروژه احداث خط ۳ قطار شهری مشهد، مابین شرکت ایرید و شرکت...

بازدید سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از ایرید

بازدید سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از ایرید

سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از خطوط توليدی شرکت دانش بنیان ایرید بازديد به عمل آوردند.

بنا به گزارش روابط عمومی شرکت گسترش صنایع ریلی ایران (ایرید)، جناب آقای دکتر حیدری سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در رأس هیئتی، در راستاي شعار سال 1401 و درجهت ارتقای خدمات فني و مهندسي شركت‌هاي دانش بنيان و ايجاد بستر لازم براي اخذ گواهينامه فني، در روز چهارشنبه، هشتم تیرماه جاری از خطوط توليدی این شركت بازديد به عمل آوردند.

دکترحيدري در اين بازديد ضمن ابراز خرسندی از توانمندي‌ها و تخصص پرسنل جوان این شرکت درجهت رفع بخشي از نيازهاي فني و مهندسي صنعت ريلي كشور، بر حمايت مركز تحقيقات راه، مسكن و شهرسازي از این شرکت دانش بنيان در قالب تسهيل نمودن فرآيند اخذ گواهينامه و نظريه فني بر اساس ظرفيت‌هاي قانوني موجود، تأكيد نمود.

همچنین ایشان درنشستی با حضور مدیرعامل و تعدادی از مديران و كارشناسان اين شركت که در حاشيه اين بازديد صورت گرفت ، آمادگي كامل مركز تحقيقات راه، مسكن و شهرسازي را براي ارائه خدمات علمي و پژوهشي به شركت‌هاي دانش بنيان و همچنين راهبري درقالب نظارت عاليه پروژه‌هاي متنوع عمراني آنان در راستاي ارتقای بيش از پيش حوزه ساخت و ساز كشور را اعلام نمودند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *