دسته‌بندی‌ها

 مطالب مرتبط

شرح پروژه: قرارداد خرید 68 قلم قطعات یدکی سوزن و دابل جانکشن...
شرح پروژه: قرارداد طراحی و مهندسی، تامین، ساخت تجهیزات و قطعات و...
شرح پروژه: قرارداد خرید و حمل تجهیزات کراس ­اور (1 دستگاه سوزنUIC54-R190...
شرح پروژه: قرارداد خرید 300 دستگاه سوزن UIC60R300  با تراورس بتنی به...

پروژه دو محور همدان – سنندج و مراغه – ارومیه  

شرح پروژه:

پروژه تامین سوزن های دو محور همدان – سنندج و مراغه – ارومیه طی یک قرارداد واحد بین شرکت ایرید و شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور.

موضوع قرارداد، تامین 95 دستکاه سوزن مورد نیاز محور های راه آهن همدان – سنندج  و مراغه – ارومیه می باشد.

طول محور مراغه – ارومیه  182کیلومتر شامل 8 ایستگاه که از مجموع سوزنهای این محور، تولید و تامین تعداد 21 دستگاه سوزن برعهده  شرکت ایرید می باشد.

این محور شهر ارومیه ( مرکز استان آذربایجان غربی ) و نیز شهرهای ملکان، میاندوآب، مهاباد و نقده را به شبکه ریلی سراسری کشور متصل می نماید.

 طول محور همدان – سنندج  حدود 150 کیلومتر و شامل 7 ایستگاه  و تعداد سوزن های این محور 74 دستگاه سوزن می باشد، و از جمله نقاط شاخص این محور اتصال استان کردستان به راه آهن سراسری بوده  که با برنامه ریزی های انجام شده در فاز دوم این محور به مرز باشماق ( مرز بین ایران و عراق ) متصل می گردد.

شایان ذکر است در تحویل سوزنهای این پروژه برای اولین بار از تکه مرکزی های ساخت داخل که تمام مراحل مهندسی و تولید آن شامل طراحی، مدل‌سازی، ماشین‌کاری، جوشکاری، مونتاژ و… در این شرکت انجام شده و دارای مجوز سرعت 160 کیلومتر برساعت و بار محوری 25 تن از راه آهن جمهوری اسلامی ایران می باشد، استفاده شده است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید.