دسته‌بندی‌ها

 مطالب مرتبط

حضور پررنگ شرکت ایرید در دهمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته...
شرکت ایرید با حضور درهمایش ملی کیفیت  که با رویکرد نقش کیفیت فراگیر در جلب رضایت حداکثری مشتریان برگزار گردید، موفق به کسب تندیس این همایش شد.
بازدید مدیر‌کل سازه‌های فنی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از کارخانه شرکت ایرید.
قرارداد ساخت سوزن های مورد نیاز فاز ۱، پروژه احداث خط ۳ قطار شهری مشهد، مابین شرکت ایرید و شرکت...

بازدید معاون اقتصادی استانداری و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از ایرید

معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مدیر کل محترم تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی به همراه هیئت محترم همراه از کارخانه شرکت ایرید بازدید نمودند.

بنا به گزارش روابط‌عمومی شرکت گسترش صنایع ریلی ایران، روز دوشنبه هشتم اسفندماه سال جاری، جناب آقای دکتر کلامی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و جناب آقای دکتر فتحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی به همراه هیئتی متشکل از مدیرکل هماهنگی جذب سرمایه و اشتغال استانداری (جناب آقای مهندس فلاح)، معاون روابط کار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی (جناب آقای مهندس عبد حافظ)، معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان صمت (جناب آقای مهندس نگهبان) با حضور مهندس متقی پور مدیرعامل و برخی از معاونین و مدیران این شرکت از خطوط تولیدی آن بازدید نمودند و از نزدیک با توانمندی‌های ایرید در حوزه تولید انواع سوزن‌ها و تجهیزات ریلی آشنا شدند.

گفتنی است در جلسه‌ای که قبل از این بازدید انجام شد، مهندس متقی پور به مشکلات و موانع تولید به سر راه این شرکت پرداخت.

همچنین دکتر کلامی نیز در خصوص رفع برخی از این موانع و مشکلات ابراز امیدواری نمودند و گفتند که در این باره در کنار این شرکت خواهند بود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *